top of page

Nasıl Başladık ?

Sirket-piknikleri_edited.jpg

Tecrübe Kazandık.

Geliştirdik.

2000 Yılından İtibaren Eğlence ve Organizasyon Sektöründe Hizmet Vermeye Başlayan Firmamız Bilgi ve Birikimlerini  Müşterilerimize Kalite Olarak Yansıtmaktadır.Vizyonu ve Misyonu Kalite , Yenilik, Sıra dışılık Olan firmamız Sorunsuz Hizmet Politikasını Kendine İlke Edinmiştir. Hizmet Sektöründe Tedarikçi Firma Olması da Müşterilerimiz Bakımından Avantaj Sağlamaktadır.  

borusan-ist.jpg

Büyüdük.

İşimizi Severek yapıyor ve çıktığımız bu yolda yenilikleri takip ederek ve araştırarak ve üreterek müşterilerimize farklı alternatifler sunmaya çalışıyoruz.  Standartların dışına çıkarak müşterilerimize uygun ve alternatifli projeler hazırlıyoruz. Bu sayede her geçen gün daha tercih edilen olduk. Farklı arayışlar içine girmeden ve zamandan tasarruf ettirecek alternatifler sunmaya başladık.   

Var Gücümüz ile İlerliyoruz.

Organizasyon ve Etkinliklerde Şirket Çalışanları aileleri ile birlikte organize edilen Piknikler ,iş motivasyonlarını artırmak için ve iş streslerini azaltmak, aralarındaki koordinasyonu, iletişimi güçlendirmek ve aidiyet hissi oluşturmak amacıyla, çalışanlarına yönelik düzenlediği Eğlence ,kültür, sanat , yarışma ve spor aktiviteleri Türkiye Büyük küçük bütün firmalar da yapmakta ve her geçen gün çeşitlilik kazanmaktadır.

Şimdi Neler Yapıyoruz.

Geçen Zaman zaman dilimi içerisinde yapmış olduğumuz etkinlik ve organizasyonlarda birçok köklü firmaya kuruma hizmet verdik. Şirket Piknik ve Etkinlik Organizasyonları, Sosyal Sorumluluk Projeleri , Bahar Şenlikleri, Üniversite Etkinlikleri 23 Nisan Şenlikleri ve Aktivitelerinde Türkiye’ nin her yerinde, açık ve kapalı mekanlarda Hizmet vererek , Katılımcıların bol eğlenceli zaman geçirmesini Sağlamaktayız. 

Bize Ulaşın

Pinyataparty Entertainment Event Picnic

15 Temmuz Mh. Gülbahar Cad. Şehit Murat Karayazı Sok. No: 20/A Güneşli - 34212, istanbul TR

0212 656 34 70 - 0532 266 00 47 - 0554 640 5292

Gönderdiğiniz için teşekkür ederiz!

IMG-20201024-WA0008.jpg
bottom of page